| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
| Montaj tipi | Ayak monteli, Flanş monteli |
| Çıkış Türü | Röle |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Ürün No | MKD041B-144-KG1-KN |
|---|---|
| Şaft uç özellikleri | Keyway ile |
| Titreşim seviyesi | V15 |
| Dönme açısı | 360° |
| Renk | gümüşi |
| kullanmak | Endüstriyel |
|---|---|
| Alternatif Gerilim | 208-230 / 240 V |
| Satır uzunluğu | 20cm |
| Modeli | E3Z-D62 |
| Anahtar Kelimeler | Montaj Braketi |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |
| Koruma derecesi | IP65 |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Uzaktan İzleme |
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Garanti süresi | 1 ila 3 yıl |
| Malzeme | Endüstriyel Sınıf Plastik ve Metal |
|---|---|
| Nem aralığı | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Güvenlikstandartlarına uygunluk | IEC 61508, ISO 13849 |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Entegrasyon | SCADA, MES Sistemleri |