| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Typ sterowania | Programowalny sterownik logiczny (PLC) |
| Rodzaj mocowania | Montaż na łapach, montaż kołnierzowy |
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Nr artykułu | MKD041B-144-KG1-KN |
|---|---|
| Specyfikacje końcowe wału | Z Keyway |
| Poziom wibracji | V15 |
| Kąt obrotu | 360° |
| Kolor | srebrzysty |
| używać | Przemysłowy |
|---|---|
| Napięcie prądu przemiennego | 208-230 / 240 V |
| Długość linii | 20cm |
| Model | E3Z-D62 |
| Słowa kluczowe | Wspornik montażowy |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integracja | SCADA, systemy MES |
| Ocena ochrony | IP65 |
|---|---|
| Typ wyjścia | Przekaźnik |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI / zdalny monitoring |
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
|---|---|
| Zakres wilgotności | 5% do 95% bez kondensacji |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Protokół komunikacyjny | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Integracja | SCADA, systemy MES |