| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
|---|---|
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Liman | SATA3 |
| Maksimum frekans | 300HZ |
| Koruma Özelliği | Tamamen Kapalı, Su Geçirmez |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Yanıt frekansı | 2KHz |
|---|---|
| Ayarlanabilir hız aralığı | 1:1000 (V/C) |
| Kontrol Tipi | FVC |
| Panel numarası | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Gönderim Yöntemleri | DHL/FEDEX/EMS/TNT |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Güç | 3kW (Ağır hizmet G) / 4kW (Hafif yük P)) |
|---|---|
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Bloğu, Yapılandırılmış Metin |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 16KB ila 1MB |
| Genişleme Yeteneği | Modüler Genişleme Destekleniyor |
| Güç | Ağır yük: 0,75kW / Hafif yük: 1,5kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | 380–480V AC, üç fazlı |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F, SVC, FVC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| Güç | Ağır yük: 1,5kW / Hafif yük: 2,2kW |
|---|---|
| Giriş voltajı | 380–480V AC, üç fazlı |
| Çıkış Frekansı | 0–400 Hz |
| Kontrol modu | V/F, SVC, FVC |
| Aşırı Yük Kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |