1.Ürüne Genel Bakış
INVT GD290-003G/004P-4, Inventec Goodrive290 serisi yüksek performanslı bir evrensel invertördür. Trifaze 380-480V güç kaynağı ile 3kW ağır yük / 4kW hafif yük için uygundur. Kompakt, kitap benzeri bir tasarıma sahiptir ve asenkron/sabit mıknatıslı motorlarla uyumludur. Yüksek güvenilirliği, güçlü sürüş kabiliyetini ve entegrasyon kolaylığını vurgular. Endüstriyel sabit torklu/değişken torklu yüklerde yaygın olarak kullanılır.
2. Ürün Avantajları
A. Mükemmel Kontrol: PG vektörü (SVC) olmadan 0,5Hz'de %150 torka ulaşabilir; PG vektörü (FVC) ile doğruluk servo ile karşılaştırılabilir; V/F eğrisi özelleştirilebilir.
B. Yüksek Güvenilirlik: 380-480V geniş voltaj aralığı; Üç katmanlı korozyon önleyici kaplamalı devre kartı; Bağımsız havalandırma kanalı; Dahili C3 filtresi (uzun motor kabloları için uygundur).
C. Enerji Tasarrufu ve Yüksek Verimlilik: ECO enerji tasarrufu algoritması + akıllı uyku modu, fanlar ve pompalar için önemli enerji tasarrufu.
D. Kullanımı ve Genişletilmesi Kolay: Dahili frenleme ünitesi (110kW'a kadar); Çoklu pompa sirkülasyonu; 24V yardımcı güç kaynağı; Profinet/Modbus TCP/CANopen iletişimi.
e. Aşırı Yük Kapasitesi: %150 nominal akımda 60 sn, %180 nominal akımda 10 sn, darbeli yükleri kaldırabilir.
| Proje | parametre |
|---|---|
| Modeli | GD290-003G/004P-4 |
| Güç | 3kW (Ağır hizmet G) / 4kW (Hafif yük P) |
| Giriş | Üç fazlı 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Hız oranı | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| İletişim | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen(Opsiyonel) |
| Korumak | IP20,CE/RoHS |
| Boyutlar (Genişlik × Yükseklik × Derinlik) | 117×234×193 mm |