| Hafıza | 50 kB |
|---|---|
| Giriş Frekansı | 50/60Hz |
| İletişim Protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| soğutma yöntemi | Zorunlu Hava Soğutma |
| Çıkış voltajı | 0-480VAC |
| Çıkış Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Vakum pompası | Darbe Genişlik Modülasyonu (PWM) |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
|---|---|
| Tepki süresi | Milisaniye |
| Görüntülemek | 7 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Genişlik | 22,5 mm |
| Entegrasyon yeteneği | MES, ERP sistemleriyle uyumlu |
|---|---|
| IP Derecelendirmesi | IP30'dan IP67'ye |
| Çıkış Gerilimi | 0-480VAC |
| Koruma derecesi | IP65, IP67, IP68 |
| Harmonik Bozulma | <% 5 |
| İletişim protokolleri | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
| Çıkış türü | Dijital ve analog çıkışlar |
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Mpu Puanları | 12 (8DI + 4DO) |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Çıkış türü | Üçlü, Çoklu |
| Güvenlik standartları | IEC 61508, ISO 13849 |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Plastik, Alüminyum |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
| Çıkış voltajı | TC-1500C Köşe Kesme ve Katlama fonksiyonlu otomatik pencere yama makinesi |
|---|---|
| Giriş türü | Dijital Giriş, Analog Giriş |
| Garanti | 1 ila 3 yıl |
| İletişim Protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Modeli | S7-1200 |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Çıkış Türü | Röle |
| Giriş Gerilimi | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| IGBT | Infineon,Renesas |
| Güç Değeri | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
|---|---|
| Üreticisi | Siemens |
| Bellek kapasitesi | Genellikle 16KB ila 1MB |
| Giriş Noktaları | 36 puan. |
| UserInterface | HMI Dokunmatik Ekran / Yazılım Arayüzü |
| Güvenlik özellikleri | Acil durdurma, aşırı yük koruması |
|---|---|
| Girdi Sayısı | 16 Dijital Giriş |
| Kurulum türü | Panele Monte, Rafa Monte |
| Montaj tipi | DIN Ray / Panel Montajı |
| Asıl fiyat | Teklife Dayalı |