| Uyum Standartları | CE, FCC, RoHS |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Montaj | DIN Rayı / Duvara montaj |
| İletişim protokolü | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Mevcut derecelendirme | 6300 A'ya kadar |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ağırlık | 0,3 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
|---|---|
| Koruma Özellikleri | Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim, Aşırı Sıcaklık |
| Yumuşak durma zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 Saniye İçin %150 Nominal Akım |
| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Parça Numarası | 9907-838 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem | %0 - 95 yoğunlaşmayan |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Kontrol yöntemi | V/f kontrolü, Vektör kontrolü, Sensörsüz vektör |
|---|---|
| Görüntülemek | Tuş takımlı LCD veya LED ekran |
| Güç Aralığı | 0,5 KW'tan 500 KW'a |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 saniye boyunca %150 |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150'ye kadar |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Giriş gerilimi | 24 V DC |
| Üreticisi | Siemens |
| Modeli | S7-1200 |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |