| Tepki Süresi | 1 ms |
|---|---|
| CPU_Type | Mikroişlemci Tabanlı |
| Giriş Sayısı | 14 |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
| Renk | Normal |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Veri Aktarım Hızı | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Yönetim arayüzü | Web GUI, CLI, SNMP |
| LED göstergeler | Güç, Bağlantı/Aktivite, Hız |
| İletişim protokolleri | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Ağ bağlantı noktaları | 8 x RJ45, 2 x SFP |
| Uyum Standartları | CE, FCC, RoHS |
|---|---|
| Çalışma Nemi | %5 ila %95 yoğunlaşmayan |
| Montaj | DIN Rayı / Duvara montaj |
| İletişim protokolü | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Mevcut derecelendirme | 6300 A'ya kadar |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Sayı_of_Çıkış | 10 |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
| Ağırlık | 0,3 kilo |
| Çıkış Türü | Röle |
| Frekans Aralığı | 0 ila 400Hz |
|---|---|
| Koruma Özellikleri | Aşırı Akım, Aşırı Gerilim, Düşük Gerilim, Aşırı Sıcaklık |
| Yumuşak durma zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Aşırı Yük Kapasitesi | 60 Saniye İçin %150 Nominal Akım |
| Yumuşak Başlangıç Zamanı | 0 ila 60 saniye ayarlanabilir |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası, Enerji Santrali |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Durum | Yeni Orijinal Mühürlü |
| Nokta | 14 (8DI+6DO) |
| Parça Numarası | 9907-838 |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |