| Teori | Sıcaklık Sensörü,Rezistans Termometresi,Kızılötesi Termometre,Sıcaklık Verici,Sıcaklık Kontrol Cihaz |
|---|---|
| Kullanım | Endüstriyel, Duvara montaj, Sıcaklık Sensörü |
| Sıcaklık aralığı | -50 °C ~ 300 °C,0~300°C,-32~280°C (-26~536°F),-200°C-1800°C,-40 ila 1700°C |
| Kesinlik | ±%1,0,1,±0,5,±%1,5 veya ± 1,5°C Hangisi büyükse,±%0,5FS |
| Tip | pt100,K/T/N/E/R/S/B/Pt100,vb,SG-714,RF Modülü |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 PCS |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Sıklık | 50/60 Hz |
|---|---|
| İletişim arayüzü | RS485, EtherCAT |
| Koruma Seviyesi | IP20 |
| Ağırlık | 1.2kg |
| Alternatif Gerilim | 208-230 / 240V,220/380V,60V,AC220V |
| Ambalaj bilgileri | Parçalar |
|---|---|
| Teslim süresi | 5-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Menşe yeri | Çin |
| Marka adı | ABB |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç modülleriyle modüler genişletmeyi destekler |
| Modeli | FX5U-32MT/ES |
| Yanıt frekansı | 2KHz |
|---|---|
| Ayarlanabilir hız aralığı | 1:1000 (V/C) |
| Kontrol Tipi | FVC |
| Panel numarası | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Gönderim Yöntemleri | DHL/FEDEX/EMS/TNT |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 PCS |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Çalışma sıcaklığı | -10°C ila 50°C |
|---|---|
| Kontrol Tipi | Kapalı döngü vektör kontrolü |
| Geri bildirim türü | Kodlayıcı, Çözücü, Hall sensörleri |
| Koruma Özellikleri | Aşırı Yük, Aşırı Gerilim, Aşırı Sıcaklık |
| Maksimum frekans | 300HZ |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| güç tüketimi | 5 W |
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Boyutlar | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Frekans Aralığı | 0-400Hz |
|---|---|
| Kontrol yöntemi | V/F Kontrolü, Vektör Kontrolü, Sensörsüz Vektör Kontrolü |
| Çıkış voltajı | 0-480V AC |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Başlangıç torku | 0,5 Hz'de %150'ye kadar |