| Moc znamionowa | 0,5 KW do 500 KW |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Pojemność pamięci | Zwykle od 16 KB do 1 MB |
| Punkty wejściowe | 36 punktów. |
| Userinterface | Ekran dotykowy HMI/interfejs oprogramowania |
| Funkcje bezpieczeństwa | Zatrzymanie awaryjne, zabezpieczenie przed przeciążeniem |
|---|---|
| Liczba wejść | 16 wejść cyfrowych |
| Typ instalacji | Montaż na panelu, montaż w stojaku |
| Rodzaj mocowania | Montaż na szynie DIN/panelu |
| Aktualna cena | Opiera się na ofercie |
| Czas reakcji | 1 ms do 10 ms |
|---|---|
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
| Zakres napięcia wejściowego | 100-240 V AC |
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
|---|---|
| Model | S7-1200 |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Liczba kanałów wyjściowych | 16 |
| Punkty wyjściowe | 24DO |
|---|---|
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Szybkość_procesora | 100 MHz |
| Pamięć | 50kB |
| Liczba_wejść | 14 |
| Typ części | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| montaż_typ | Szyna DIN |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
|---|---|
| Nr części | 750-667/000-003 |
| Punkty wyjściowe | 16DO |
| Napięcie wejściowe | 24 V prądu stałego |
| Punkty wejściowe | 16DI |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
|---|---|
| Zakres temperatur przechowywania | -30 ° C do 70 ° C. |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Waga | 500 gramów |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Czas odpowiedzi | 1 ms |
|---|---|
| Typ_procesora | Oparte na mikroprocesorze |
| Liczba_wejść | 14 |
| Punkty wyjściowe | 24 punkty. |
| Kolor | Normalna |
| Zwrotnica | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| pobór energii | 5W |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
| Wymiary | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Typ części | Sysmac CPM2A |