| زمان پاسخ | 1 میلی ثانیه |
|---|---|
| CPU_Type | مبتنی بر ریزپردازنده |
| تعداد_ورودی ها | 14 |
| نقاط خروجی | 24 امتیاز |
| رنگ | عادی |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| برق_مصرف | 5 وات |
| ولتاژ منبع تغذیه | 100 - 240 VAC. |
| ابعاد | 90 میلیمتر × 100 میلیمتر در 75 میلیمتر |
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نرخ انتقال داده | 10/100/1000 مگابیت در ثانیه |
|---|---|
| رابط مدیریت | وب GUI ، CLI ، SNMP |
| شاخص ها | قدرت، پیوند/فعالیت، سرعت |
| پروتکل های ارتباطی | IEC 61850، Modbus، DNP3 |
| پورت های شبکه | 8 x RJ45، 2 x SFP |
| استانداردهای انطباق | CE، FCC، RoHS |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | 5% تا 95% غیر متراکم |
| نصب | DIN Rail / پایه دیواری |
| پروتکل ارتباطی | IEC 61850، Modbus، DNP3 |
| در حال انجام | تا 6300 A |
| CPU_Speed | 100 مگاهرتز |
|---|---|
| تعداد_خروجی ها | 10 |
| نکته ها | 40 (24DI+16DO) |
| وزن | 0.3 کیلوگرم |
| نوع خروجی | رله |
| محدوده فرکانس | 0 تا 400 هرتز |
|---|---|
| ویژگی های محافظت | اضافه جریان، اضافه ولتاژ، کم ولتاژ، دمای بیش از حد |
| زمان توقف نرم | 0 تا 60 ثانیه قابل تنظیم |
| ظرفیت اضافه بار | 150% جریان نامی برای 60 ثانیه |
| زمان شروع نرم | 0 تا 60 ثانیه قابل تنظیم |
| برنامه | کارخانه نفت و گاز، نیروگاه |
|---|---|
| مجموع امتیازها | 60 امتیاز |
| وضعیت | اصلی جدید با مهر و موم شده |
| نقطه | 14 (8DI+6DO) |
| قسمت شماره | 9907-838 |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |
| روش خروجی | رله |
|---|---|
| نوع قطعه | Sysmac CPM2A |
| نوع پردازنده | مبتنی بر ریزپردازنده |
| ارزش واقعی | قیمت توافقی |
| زمان پاسخ | کمتر از 10 میلی ثانیه |