| Uitgangspunten | 24DO |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Geheugen | 50 kB |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| montage_type | DIN-rail |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
|---|---|
| Onderdeelnr | 750-667/000-003 |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Input_spanning | 24 V gelijkstroom |
| Invoerpunten | 16DI |
| Montagetype | Paneelmontage |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 ° C tot 70 ° C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Gewicht | 500 Gram |
| Bedrijfsspanning | 24 V DC |
| Reactietijd | 1 ms |
|---|---|
| CPU-type | Met microprocessor |
| Aantal_van_ingangen | 14 |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Kleur | Normaal |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| energieverbruik | 5 W |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Gegevensoverdrachtsnelheid | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Managementinterface | Web GUI, CLI, SNMP |
| Ledindicatoren | Macht, Verbinding/Activiteit, Snelheid |
| Communicatieprotocollen | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Netwerkpoorten | 8 x RJ45, 2 x SFP |
| Nalevingsnormen | CE, FCC, RoHS |
|---|---|
| Bedrijfsvochtigheid | 5% tot 95% niet-condenserend |
| Montage | DIN-rail / wandmontage |
| Communicatieprotocol | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Stroomwaarde | Tot 6300 A |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Uitgangstype | Relais |