| Power Rating | 2000W |
|---|---|
| Controlmode | Position/Speed/Torque |
| Adjustable Speed Range | 1:1000 (V/C) |
| Certifications | CE, RoHS |
| Ac Voltage | 208-230 / 240 V,220/380V,60V,AC220V |
| Output Method | Transistor |
|---|---|
| Model | 00.781.2354 GTO52 BLA-CMP |
| Frequency | 50/60Hz |
| Carrier Frequency | 0.5khz-16khz |
| Output Typt | Relay |
| Protectionfeatures | Overcurrent, Overvoltage, Overtemperature |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Communicationinterface | RS485, EtherCAT |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Display Size | - |
| Feedback Type | Encoder, Resolver, Hall Sensors |
|---|---|
| Power Range | 0.4-250kw |
| Manufacturer | Siemens |
| Powerrating | 0.1 KW To 15 KW |
| Storagetemperature | -20°C To 70°C |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Output Typt | Relay |
| Port | SATA3 |
| Rated Current | 10A |
| Controlmode | Position/Speed/Torque |
| Part No | CS1G-CPU43H |
|---|---|
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Output Points | 20 |
| Size Is | NO |
| Feedback Type | Encoder, Resolver, Hall Sensors |
| Protectionclass | IP20 |
|---|---|
| Cooling Method | Fan Cooling |
| Control Type | Closed Loop Vector Control |
| Condition | Original New |
| Overloadcapacity | 150% For 60 Seconds |
| Protectionfeatures | Overcurrent, Overvoltage, Overtemperature, Short Circuit |
|---|---|
| Panel No | A5E02630230 A5E00213118/A5E02630231 |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Certifications | CE, RoHS |
| Protection Features | Overload, Overvoltage, Overtemperature |
| Shipping Methods | DHL/FEDEX/EMS/TNT |
|---|---|
| Starting Torque | 0hz/180%( VC) |
| Protection Level | IP20 |
| Feedback Type | Encoder, Resolver, Hall Sensors |
| Power Range | 0.4-250kw |
| Communication Protocol | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Applicationindustry | Manufacturing, Process Control, Robotics |
| Integrationcapability | SCADA, HMI, MES Systems |
| Material | Industrial Grade Plastic And Metal |
| Communicationprotocol | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |