| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
|---|---|
| βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Γλώσσες προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Εφαρμογή | Έλεγχος και αυτοματισμός διαδικασιών |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακός, ανάλογο |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 έως 64 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Προστασία | IP20 έως IP65 |
| βάρος | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Χρόνος απόκρισης | κα λιγότερο από 10 |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP |
| Εγγύηση | 1 έως 3 έτη |
|---|---|
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετείται σε πίνακα, τοποθετείται σε ράφι |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακή είσοδος, αναλογική είσοδος |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |