| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | Danfoss |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κομμάτια |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 5-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | ABB |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Εύρος θερμοκρασίας περιβάλλοντος | -10°C έως 50°C |
|---|---|
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Τάση εξόδου | 0-480 V AC |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | LCD ή LED |
| Τάση εισόδου | 200-480 V εναλλακτικός |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
|---|---|
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| Ικανότητα υπερφόρτωσης | 150% ονομαστικό ρεύμα για 1 λεπτό |
| Ώρα ήπιας έναρξης | 0-60 δευτερόλεπτα διευθετήσιμα |
| Εύρος Συχνοτήτων | 0-400 Hz |
| Χρόνος επιτάχυνσης/αποδίωξης | 0,1 έως 6000 δευτερόλεπτα |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |
| μέθοδος ψύξης | Αναγκαστική Αεροψύξη |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED |
|---|---|
| Συχνότητα εξόδου | 0-400 Hz |
| Βαθμολογία ισχύος | 0,5 KW έως 500 KW |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικά φίλτρα |
| Μέθοδος ελέγχου | V/F έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος, διανυσματικός έλεγχος Sensorless |