| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 1 τεμάχιο |
| Αριθμός Τελωνειακού Δασμολογίου | 85371091 |
| Πλάτος | 150 mm |
| Ύψος | 314 mm |
| Βάθος/Μήκος | 198 mm |
| Βάρος | 4.6 kg |
| Ονομαστική Τάση Λειτουργίας | 208-600 V AC |
| Ονομαστική Τάση Τροφοδοσίας Ελέγχου | 100-250 V AC |
| Ονομαστική Τάση Κυκλώματος Ελέγχου | 24 V DC |
| Ονομαστική Συχνότητα | 50/60 Hz |
| Ονομαστική Ισχύς Λειτουργίας (Εντός Γραμμής) | 7.5 kW (230V), 15 kW (400V), 18.5 kW (500V) |
| Ονομαστικό Ρεύμα Λειτουργίας (Εντός Γραμμής) | 30 A |
| Ονομαστική Ισχύς Λειτουργίας (Εντός Δέλτα) | 12.5 kW (230V), 25 kW (400V), 30 kW (500V) |
| Ονομαστικό Ρεύμα Λειτουργίας (Εντός Δέλτα) | 52 A |
| Συντελεστής Υπηρεσίας | 100% |
| Προστασία Υπερφόρτωσης | Ενσωματωμένη ηλεκτρονική προστασία υπερφόρτωσης |
| Ικανότητα Εκκίνησης | 4xIe για 10 δευτ. |
| Χρόνος Ράμπας | 1-120 δευτερόλεπτα |
| Αρχική Τάση κατά την Εκκίνηση | 10-99% |
| Λειτουργία Ορίου Ρεύματος | 1.5-7.5 xIe |
| Διακόπτης για Σύνδεση Εντός Δέλτα | Ναι |
| Ρελέ Σήματος Λειτουργίας | Ναι |
| Ρελέ Σήματος Παράκαμψης | Ναι |
| Ρελέ Σήματος Βλάβης | Ναι |
| Ρελέ Σήματος Υπερφόρτωσης | Ναι |
| Αναλογικές Έξοδοι | 0-10 V, 0-20 mA, 4-20 mA |
| Πρωτόκολλα Επικοινωνίας | Modbus-RTU, Modbus-TCP, Ethernet-IP, EtherCAT, DeviceNet, CANopen, Profibus, Profinet, BACnet-IP, BACnet-MSTP |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -25°C έως +60°C |
| Θερμοκρασία Αποθήκευσης | -40°C έως +70°C |
| Βαθμός Προστασίας | IP00 (Κύριοι Ακροδέκτες) |
| Ισχύς σε Ίππους | 7.5 Hp (200-208V), 10 Hp (220-240V), 20 Hp (440-480V), 25 Hp (550-600V) |
| Μέγιστη Τάση Λειτουργίας | 600 V |
| Διαστάσεις Συσκευασίας | 200 * 282 * 388 mm (Π*Β*Υ) |
| Μεικτό Βάρος | 5.6 kg |
| Κωδικός EAN | 7320500501290 |
| Μονάδες ανά Συσκευασία | 1 τεμάχιο ανά κουτί |