| Expandability | Αρθρωτό με μονάδες επέκτασης |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Επιτοίχια ή σε πάνελ |
| Λειτουργία | Ελέγξτε την ταχύτητα και τη ροπή των ηλεκτρικών κινητήρων μεταβάλλοντας τη συχνότητα και την τάση ει |
| Αρμονικός Μετριασμός | Ενσωματωμένο τσοκ DC ή εξωτερικό φίλτρο |
| Τύπος οθόνης | Οθόνη LCD ή LED για ρυθμίσεις κατάστασης και παραμέτρων |
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Αρμονία | Υποστηρίζει ενσωμάτωση με διάφορους αισθητήρες και ενεργοποιητές |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συμβατό με συστήματα MES, ERP |
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Γλώσσες προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Βάρος | Περίπου 0,5 έως 1,5 κιλό |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Βάση | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| NumberofInputs | 16 έως 64 |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Διαστάσεις | 200mm x 150mm x 100mm |
| Τάση εισόδου | 24V DC |
|---|---|
| Τάση εξόδου | 24V DC |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| κατηγορία | Αυτοματοποίηση |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |