| çıktı sayısı | 16 Dijital Çıkış |
|---|---|
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Yönetim arayüzü | Web GUI, SNMP, CLI |
| Güç | 2 |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 ° C ila 75 ° C |
|---|---|
| Toplam Puan | 60 puan. |
| Bağlantı noktası hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Başvuru | Petrol ve Gaz Fabrikası |
| Muhafaza malzemesi | IP40/IP67 korumalı alüminyum alaşım |
| LED göstergeler | Güç, Bağlantı/Aktivite, Hız |
|---|---|
| Veri Aktarım Hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -40 ° C ila 75 ° C |
| Uyumluluk standartları | IEC, ANSI, IEEE |
| Uyum Standartları | CE, FCC, RoHS |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Kontrol Tipi | Programlanabilir mantık denetleyicisi (PLC) |
|---|---|
| yazılım Uyumluluğu | SCADA ve HMI yazılımını destekler |
| Uygulama endüstrisi | İmalat, Proses Kontrol, Robotik |
| Güç kaynağı | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Başvuru | Otomasyon, Proses Kontrolü, Güvenlik İzleme |
|---|---|
| Koruma derecesi | IP65'ten IP69K'ya |
| Kesinlik | Sensöre bağlı olarak ±%0,1 ila ±%1 |
| Ürün adı | endüstriyel sensörler |
| Boyutlar | Modele göre değişir; genellikle kompakt boyut |
| İletişim protokolü | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Çıktı Yöntemi | Röle |
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Güç kaynağı | 24 V DC veya 110/220 V AC |
|---|---|
| Bileşen türleri | Röleler, devre kesiciler, sensörler, kontrolörler |
| İletişim protokolleri | IEC 61850, Modbus, DNP3 |
| Model Numarası | IEEE, IEC, ANSI |
| Teşhis özellikleri | Otomatik test, Olay günlüğü, Arıza kaydı |
| Teslim süresi | 5-7 GÜN |
|---|---|
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | 10000 PCS |
| Marka adı | Rexroth |
| Sertifika | Brand new original |
| Ethernet bağlantı noktaları | 8 ila 24 bağlantı noktası |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila +70°C |
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| Bağlantı noktası hızı | 10/100/1000 Mbps |
| Veri Aktarım Hızı | 10/100/1000 Mbps |