| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Çıktı Yöntemi | Röle |
|---|---|
| Parça Tipi | Sysmac CPM2A |
| İşlemci Türü | Mikroişlemci Tabanlı |
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Montaj Tipi | Duvara monte veya Panele monte |
|---|---|
| Ortam sıcaklık aralığı | -10°C ila 50°C |
| Yumuşak durma zamanı | 0,1 ila 60 saniye |
| Nem | %0 - 95 yoğunlaşmayan |
| Giriş Gerilimi | 200-480V AC |
| Puanlar | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Görüntülemek | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Fonksiyon Blok Şeması, Yapılandırılmış Metin |
| Besleme Gerilimi Tipi | T/T |
| Çıkış Türü | Röle |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Ürün adı | Endüstriyel Kontrol Otomasyonu |
| Çıkış Noktaları | 16DO |
| Parça Numarası | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Çıkışkanallarının sayısı | -25°C~50°C |
| Çıkış Noktaları | 24 puan. |
|---|---|
| Gerçek Değer | pazarlıklı fiyat |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Genişleme Yeteneği | G/Ç modülleriyle modüler genişletmeyi destekler |
| Modeli | FX5U-32MT/ES |
| montaj tipi | IP65 |
|---|---|
| Parça Numarası | MVI56E-MCM |
| Çalışma_Sıcaklık_Aralığı | -20°C ila 60°C |
| Çalışma sıcaklığı aralığı | -20°C ila 60°C |
| Güvenlik özellikleri | Watchdog zamanlayıcısı, Arıza teşhisi |
| Çıkış türü | Röle, Transistör, Analog |
|---|---|
| UserInterface | HMI (İnsan Makine Arayüzü), Dokunmatik Ekran |
| Programlama dili | Merdiven Mantığı, Yapılandırılmış Metin |
| Protokol desteği | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Görüntülemek | 7 |
| Giriş türü | Dijital ve Analog Girişler |
|---|---|
| Güç Kaynağı voltajı | 100 – 240VAC. |
| Yanıt Zamanı | 10 ms'den az |
| Güç kaynağı | 24V DC veya 120/230V AC |
| Ekran Arayüzü | İsteğe bağlı LCD veya LED göstergeler |