| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
| Processortype | Met microprocessor |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Montagetype | Wandmontage of paneelmontage |
|---|---|
| Omgevingstemperatuurbereik | -10°C tot 50°C |
| Zwakke stoptijd | 0,1 tot 60 seconden |
| Vochtigheid | 0 tot 95% niet-condenserend |
| Ingangsspanning | 200-480V AC |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Weergave | Optionele LCD- of LED-indicatoren |
| Programmeertaal | Ladder Logic, Function Block Diagram, gestructureerde tekst |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Uitgangstype | Relais |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Productnaam | Automatisering van industriële besturing |
| Uitgangspunten | 16DO |
| Onderdeelnr | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Aantal uitgangskanalen | -25℃~50℃ |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
|---|---|
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Uitbreidingsmogelijkheden | Ondersteunt modulaire uitbreiding met I/O-modules |
| Model | FX5U-32MT/ES |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Uitvoertype | Relais, transistor, analoog |
|---|---|
| Gebruikersinterface | HMI (Human Machine Interface), touchscreen |
| Programmeertaal | Ladderlogica, gestructureerde tekst |
| Protocolondersteuning | Ethernet/IP, Modbus TCP, Profinet |
| Weergave | 7 |
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
|---|---|
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Reactietijd | Mej. minder dan 10 |
| Voeding | 24V gelijkstroom of 120/230V wisselstroom |
| DisplayInterface | Optionele LCD- of LED-indicatoren |