| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Rzeczywista wartość | Cena do negocjacji |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Port | SATA3 |
| Max częstotliwość | 300 Hz |
| Funkcja ochrony | Całkowicie zamknięty, wodoodporny |
| Prąd znamionowy | 10A |
|---|---|
| Producent | Siemensa |
| Tworzywo | Plastik i metal klasy przemysłowej |
| Typ opinii | Koder, rezolwer |
| Prąd wyjściowy | 0,5A - 50A |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
|---|---|
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Zasilanie | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Pobór mocy | Różni się w zależności od modelu, zazwyczaj od 5 W do 50 W |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
| Pakiet | 100% oryginalny pakiet |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Częstotliwość odpowiedzi | 0-2000HZ |
| Częstotliwość nośna | 0,5 kHz-16 kHz |
| Rozmiar | 2.5 |
| Pakiet | 100% oryginalny pakiet |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Częstotliwość odpowiedzi | 0-2000HZ |
| Częstotliwość nośna | 0,5 kHz-16 kHz |
| Rozmiar | 2.5 |
| Pakiet | 100% oryginalny pakiet |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Częstotliwość odpowiedzi | 0-2000HZ |
| Częstotliwość nośna | 0,5 kHz-16 kHz |
| Rozmiar | 2.5 |
| Pakiet | 100% oryginalny pakiet |
|---|---|
| Waga | 1,2 kg |
| Częstotliwość odpowiedzi | 0-2000HZ |
| Częstotliwość nośna | 0,5 kHz-16 kHz |
| Rozmiar | 2.5 |