| NumberofInputs | 16 έως 64 |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογική Έξοδος |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Σημεία Εξόδου | 16DO |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Αριθμός καναλιών εξόδου | 16 |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
|---|---|
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακές θύρες |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα μπλοκ συναρτήσεων |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Σημεία Εξόδου | 20 |
| Μνήμη | 1 |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
|---|---|
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
| Τύπος εγκατάστασης | Τοποθετείται σε πίνακα, τοποθετείται σε ράφι |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |