| Nr części | 200-595-072-122 Procesor VM600 |
|---|---|
| Montowanie | Montaż na szynie DIN lub panelu |
| Liczba wyjść | 16 wyjść cyfrowych |
| Liczba wejść | 16 do 64 |
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Napięcie zasilania | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Standardy bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Zgodność z normami bezpieczeństwa | IEC 61508, ISO 13849 |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, 11 ms |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, Rohs |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Standardy bezpieczeństwa | CE, UL, Rohs |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Napięcie wejściowe | 24 V DC / 110 V AC / 220 V AC |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |
| Typ wyjścia | Wyjścia cyfrowe i analogowe |
|---|---|
| Język programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Okres gwarancji | 1 do 3 lat |
| Typ wejścia | Wejścia cyfrowe i analogowe |
| oprogramowanieKompatybilność | Obsługuje oprogramowanie SCADA i HMI |