| Τάση τροφοδοσίας | AC240-360V. |
|---|---|
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20 έως 60 °C |
| Σημεία εισόδου | 36DI |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Βάρος | 0,5 KG |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Μοντέλο | Cp1l-m40dr-α |
| Expandability | Υποστηρίζει μονάδες επέκτασης για επιπλέον I/O ή επικοινωνία |
| Λειτουργία | Βιομηχανικός ψηφιακός υπολογιστής που χρησιμοποιείται για την αυτοματοποίηση ηλεκτρομηχανικών διεργα |
| Χρόνος παράδοσης | 1 εβδομάδα |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 20 ΤΕΜ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | Γερμανία |
| Μάρκα | Siemens |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
|---|---|
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Επίδειξη | Προαιρετικές ενδείξεις LCD ή LED |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Numberofi/Opoints | Από 8 έως 1024+ |
|---|---|
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Ethernet/IP, Modbus, Profibus, DeviceNet |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 100-2 |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τροφοδοτικό | 24V DC ή 120/230V AC |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 ΤΕΜ |
| Αριθμό μοντέλου | ctrlX CORE X7 |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Μνήμη_Χωρητικότητα | 512 KB |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |