| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 10000 τεμ. |
| Μάρκα | Schneider |
| Πιστοποίηση | Brand new original |
| Τάση εισόδου | 24V DC / 120V AC / 230V AC (διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο) |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Triac |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| ScanTime | Συνήθως 1 ms έως 10 ms |
| CPU_Speed | 100 MHz |
|---|---|
| Μνήμη | 50 KB |
| Βάρος | 300 g |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Είσοδος_Τύπος | Ψηφιακό και αναλογικό |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
|---|---|
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Μέρος Αρ | D2-06B |
| Μνήμη | 50 KB |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7Ημέρα εργασίας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50 ΤΕΜ 1 εβδομάδα |
| Τόπος καταγωγής | ΗΠΑ |
| Μάρκα | Allen-Bradley(AB) |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Μνήμη | 512 KB |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Βάρος | 0,5 KG |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Αριθμός_εισόδων | 14 |
|---|---|
| Βάρος | 0,5 KG |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 ΤΕΜ |
| Μάρκα | Schneider |
| Πιστοποίηση | Brand new original |