| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
|---|---|
| Βάρος | 0,15 kg |
| Εύρος_Λειτουργίας_Θερμοκρασίας | -20°C έως 60°C |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
|---|---|
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Μνήμη | 50 KB |
| Διαστάσεις | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
|---|---|
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Μοντέλο | S7-1200 |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Μέθοδος παραγωγής | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Εισδοτική τάση | 24 V DC |
| Εφαρμογή | Εργοστάσιο πετρελαίου και αερίου |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| Τύπος | Σύστημα αυτοματισμού |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εξόδου | Αναμετάδοση |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | Στήριγμα ράγας ή πίνακα DIN |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Περιοχές εφαρμογής | Βιομηχανικός αυτοματισμός, κατασκευή, έλεγχος διαδικασιών |
| Πραγματική τιμή | βάσει προσφοράς |
| Τάση τροφοδοσίας | AC240-360V. |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 28 |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| τοποθέτηση_τύπος | Ράγα DIN |
| Διαστάσεις | 90mm x 60mm x 75mm |
|---|---|
| Σημεία εισόδου | 36 σημεία. |
| κατανάλωση ενέργειας | 5 W |
| Βάρος | 0,3 κιλά |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Τύπος μέρους | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
| Σημεία Εξόδου | 24 σημεία. |
| Κατάσταση | Νέο πρωτότυπο με σφραγισμένο |