| Outputmethode | transistor |
|---|---|
| Gewicht | 0,15 kg |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| CPU-type | CPU 1214C |
| Vervaardiging | Siemens |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
|---|---|
| Outputmethode | Relais |
| Geheugen | 50 kB |
| Afmetingen | 90 mm x 100 mm x 75 mm |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Vervaardiging | Siemens |
| Outputmethode | Relais |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
|---|---|
| montage_type | DIN-rail |
| Model | S7-1200 |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Outputmethode | Relais |
|---|---|
| Aantal_van_uitvoer | 10 |
| CPU_snelheid | 100 MHz |
| Input_spanning | 24 V DC |
| Sollicitatie | Olie- en gasfabriek |
| Besturingstype | Programmeerbaar logicacontrolemechanisme (PLC) |
|---|---|
| Invoertype | Digitale en analoge ingangen |
| Type | Automatiseringsysteem |
| Voeding | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Veiligheidsnormen | IEC 61508, ISO 13849 |
| Uitgangstype | Relais |
|---|---|
| Montagetype | DIN-rail- of paneelmontage |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 60°C |
| Toepassingsgebieden | Industriële automatisering, productie, procescontrole |
| Werkelijke prijs | op basis van het aanbod |
| Voedingsspanning | AC240-360V. |
|---|---|
| Invoerpunten | 28 |
| Werkelijke waarde | Negotiabledprijs |
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| montage_type | DIN-rail |
| Afmetingen | 90 mm x 60 mm x 75 mm |
|---|---|
| Invoerpunten | 36 punten. |
| energieverbruik | 5 W |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Het type van leveringsvoltage | T/T |
| Onderdeeltype | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Punten | 40 (24DI+16DO) |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitgangspunten | 24 punten. |
| Voorwaarde | Nieuw origineel met verzegeld |