| Output Method | Transistor |
|---|---|
| Weight | 0.15 KG |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| CPU_Type | CPU 1214C |
| Manufacturer | Siemens |
| Actual Value | Negotiabled Price |
|---|---|
| Output Method | Relay |
| Memory | 50 KB |
| Dimensions | 90 Mm X 100 Mm X 75 Mm |
| Number_of_Outputs | 10 |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
|---|---|
| Manufacturer | Siemens |
| Output Method | Relay |
| Supply Voltage Type | AC |
| Condition | New Original With Sealed |
| Number_of_Outputs | 10 |
|---|---|
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Model | S7-1200 |
| Output Typt | Relay |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Output Method | Relay |
|---|---|
| Number_of_Outputs | 10 |
| CPU_Speed | 100 MHz |
| Input_Voltage | 24 V DC |
| Application | Oil And Gas Factory |
| Controltype | Programmable Logic Controller (PLC) |
|---|---|
| Inputtype | Digital And Analog Inputs |
| Type | Automation System |
| Powersupply | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Safetystandards | IEC 61508, ISO 13849 |
| Output Typt | Relay |
|---|---|
| MountingType | DIN Rail Or Panel Mount |
| OperatingTemperature | -20°C To 60°C |
| ApplicationAreas | Industrial Automation, Manufacturing, Process Control |
| Actual Price | Based On Offer |
| Power Supply Voltage | AC240-360V. |
|---|---|
| Input Points | 28 |
| Actual Value | Negotiabled Price |
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Mounting_Type | DIN Rail |
| Dimensions | 90mm X 60mm X 75mm |
|---|---|
| Input Points | 36 Points. |
| Power_Consumption | 5 W |
| Weight | 0.3 Kg |
| Supply Voltage Type | AC |
| Part Type | Sysmac CPM2A |
|---|---|
| Points | 40 (24DI+16DO) |
| Power Supply Voltage | 100 – 240VAC. |
| Output Points | 24 Points. |
| Condition | New Original With Sealed |