| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131-3, CE, UL |
|---|---|
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Τύπος εγκατάστασης | Βάση πάνελ / Στήριγμα ράγας DIN |
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Σημείο | 14 (8DI+6DO) |
|---|---|
| Περίοδος εγγύησης | 1 έως 3 έτη |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Τύπος εισόδου | Ψηφιακές και Αναλογικές Είσοδοι |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC, 110V AC, 220V AC |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακή Έξοδος, Αναλογική Έξοδος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
|---|---|
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Μέθοδος παραγωγής | τρανζίστορ |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Ονομαστικό ρεύμα | 10Α |
|---|---|
| Φάση | Τριφασικό |
| Πόντοι | 40 (24DI+16DO) |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
|---|---|
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική σκάλας, διάγραμμα τεμαχίων λειτουργίας, δομημένο κείμενο |
| Βάση | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |