| Προστασία | IP65 |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Συμμόρφωση με τα πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Εγγύηση | 1-3 χρόνια εγγύηση κατασκευαστή |
|---|---|
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί τις βιομηχανικές διαδικασίες |
| Χρόνος απόκρισης | Λιγότερο από 1 ms |
| Τύπος τοποθέτησης | Η ράγα DIN, τοίχος τοποθετεί |
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
|---|---|
| Πρότυπα συμμόρφωσης | IEC 61131, CE, UL |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Μέρος Αρ | 200-595-072-122 VM600 CPUM |
| Τύπος τοποθέτησης | Σιδηρόδρομος DIN, τοποθέτηση πάνελ |
| Βιομηχανία | ΕΠΙΤΡΟΠΗ |
|---|---|
| Διαστάσεις | Διαφέρει Ανά Μοντέλο |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 10 W |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Σημεία Mpu | 12 (8DI + 4DO) |
| Βάρος | 1,5 KG |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πρότυπα ασφαλείας | IEC 61508, ISO 13849 |
| Λειτουργία | Αυτοματοποιεί τις βιομηχανικές διαδικασίες |
|---|---|
| Πρωτόκολλο Επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Πραγματική τιμή | με βάση την προσφορά |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
| Μοντέλο | S7-1200 |
|---|---|
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| Ολοκλήρωση | SCADA, MES Systems |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Δυνατότητα ενσωμάτωσης | Συστήματα SCADA, HMI, MES |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
|---|---|
| Τάση εισόδου | 24V DC / 110-240V AC |
| Εύρος τάσης εισόδου | 100-240V AC |
| κατηγορία | Συστήματα αυτοματισμού και ελέγχου |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακό, Αναλογικό, Ρελέ |