I. Productoverzicht
GD270-200-4 is een krachtige omvormer die speciaal is ontworpen voor ventilatoren en pompen uit de Goodrive270-serie van Inveyent. Het is een driefasige unit van 380 V en 200 kW. Het is diep geoptimaliseerd voor de kwadratische belasting van ventilatoren/pompen, is compatibel met zowel asynchrone als synchrone motoren met permanente magneet, en beschikt over ingebouwde branchespecifieke besturingslogica. Het wordt vooral gekenmerkt door een hoog rendement, energiebesparing, hoge betrouwbaarheid en onderhoudsgemak. Het is geschikt voor continubedrijfsscenario's met groot vermogen in gemeentelijke watervoorziening en -afvoer, HVAC, chemie, metallurgie, energie, enz.
II. Productvoordelen
III. Technische specificaties
| parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | GD270-200-4 380V/200KW |
| Nominaal vermogen | 200 kW (268 pk) |
| Ingangsspanning | Driefasig 380-440V AC (±15%) |
| Ingangsfrequentie | 50/60Hz(47-63Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 370A |
| Uitgangsfrequentie | 0,1-400 Hz |
| Controlemodus | V/F, sensorloze vectorbesturing (SVC) |
| Motortype | Asynchrone motor, synchrone motor met permanente magneet |
| Beschermingsgraad | IP00 (optioneel IP20) |
| Communicatie-interface | RS485(Modbus), Profinet/Profibus‑DP/CANopen (optioneel) |
| Omgevingstemperatuur | ‑10℃~+40℃ (geen capaciteitsvermindering); maximaal 50℃ (capaciteitsvermindering) |