I. Przegląd produktu
GD270-200-4 to wysokiej mocy falownik zaprojektowany specjalnie dla wentylatorów i pomp z serii Goodrive270 firmy Inveyent.Jest głęboko zoptymalizowany dla obciążenia kwadratowego wentylatorów / pomp, kompatybilny zarówno z silnikami synchronicznymi asynchronicznymi, jak i z silnikami synchronicznymi z magnetami stałymi i posiada wbudowaną logikę sterowania specyficzną dla danego przemysłu.wysoka niezawodnośćPrzystosowany do dużych mocy scenariuszy ciągłej pracy w miejskiej wodociągi i kanalizacji, HVAC, chemii, metalurgii, energii itp.
II. Zalety produktu
III. Specyfikacje techniczne
| parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Numer modelu | GD270-200-4 380V/200KW |
| Moc nominalna | 200 kW ((268 KM) |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowe 380-440V prądu przenośnego (±15%) |
| Częstotliwość wejścia | 50/60 Hz ((47-63 Hz) |
| Narysowany prąd wyjściowy | 370A |
| Częstotliwość wyjścia | 00,1-400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, sterowanie wektorowe bez czujników (SVC) |
| Rodzaj silnika | Silnik asynchroniczny, silnik synchroniczny z magnetem stałym |
| Stopień ochrony | IP00 (nieobowiązkowo IP20) |
| Interfejs komunikacji | RS485 (modbus), Profinet/Profibus-DP/CANopen (nieobowiązkowe) |
| Temperatura otoczenia | -10°C~+40°C ((bez zmniejszenia mocy); maksymalnie 50°C (zmniejszenie mocy) |