I. Productoverzicht
GD270-185-4 is een Goodrive270 serie high-power frequentie converter speciaal ontworpen voor ventilatoren en pompen.Het is diep geoptimaliseerd voor de vierkant-law belasting van ventilatoren / pompen, compatibel met zowel asynchrone als met permanente magneet synchrone motoren, en beschikt over een ingebouwde industrie-specifieke besturingslogica.hoge betrouwbaarheidHet is geschikt voor continu-operatiescenario's met een groot vermogen in de stedelijke watervoorziening en -afvoer, HVAC, chemie, metallurgie, elektriciteit, enz.
II. Voordelen van het product
III. Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | GD270-110-4 380V/110KW |
| Nominaal vermogen | 185 kW ((250 pk) |
| Inlaatspanning | driefasige 380-440V wisselstroom (± 15%) |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz ((47-63 Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 380A |
| Uitgangsfrequentie | 0.1‐400 Hz |
| Besturingsmodus | V/F, sensorloze vectorcontrole (SVC) |
| Motortype | Asynchrone motor, permanente magneet synchrone motor |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Communicatie-interface | RS485 (Modbus), Profinet/Profibus-DP/CANopen (optioneel) |
| Omgevingstemperatuur | -10°C~+40°C ((Geen capaciteitsvermindering);Maximaal 50°C (capaciteitsvermindering) |