1.Ürüne Genel Bakış
INVT GD290-022G/030P-4, Goodrive290 serisi yüksek performanslı vektör frekans dönüştürücülerin bir parçası olan Yingwei Tian'ın İnvertör Güç Sürücüsüdür. 22kW gücünde G tipi (sabit tork) ve 30kW gücünde P tipi (değişken tork) tipindedir. Ağır yük güvenilirliği + hassas hız kontrolü + enerji tasarrufu ve tüketimin azaltılmasını vurgulayan üç fazlı 380–480 V evrensel seviyeli bir sürücüdür. Fanlar, pompalar ve sabit torklu ekipmanlar için uygundur.
2. Ürün Avantajları
A. Güçlü tork: SVC modunda, 0,5Hz/%150 tork, hız oranı 1:200, hız doğruluğu ±%0,2, ağır yükte başlatma altında kararlı.
B. Yüksek güvenilirlik: Geniş voltaj aralığı ±%15 (323–552V); Üç katmanlı korozyon önleyici kaplamalı çekirdek levha; Dahili C3 filtre + DC reaktörü; IP20, CE/RoHS.
C. Önemli enerji tasarrufu: ECO algoritması + çoklu pompa sirkülasyonu, fanlar ve pompalar için %20-%40 enerji tasarrufu.
D. Zengin işlevler: Standart Modbus RTU, isteğe bağlı PROFINET/PROFIBUS/CANopen; Dahili frenleme ünitesi, hız takibi, elektrik kesintisinde yeniden başlatma.
e. Kompakt ve yerden tasarruf sağlayan: Kitap şeklinde, boşluksuz yan yana kurulum, kontrol panosu hacmi %30'dan fazla azaltılabilir.
| Proje | parametre |
|---|---|
| Modeli | GD290-022G/030P-4 |
| Güç | 22kW (Ağır hizmet G) / 30kW (Hafif yük P) |
| Nominal akım | G:45A;P:60A |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380–480V (±%15) |
| Giriş frekansı | 50/60Hz(47–63Hz) |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Korumak | IP20 |
| Çevre sıcaklığı | −10°C~+40°C |