1.Productoverzicht
INVT GD290-022G/030P-4 is een inverter-aangedreven aandrijving van Yingwei Tian, onderdeel van de Goodrive290-serie krachtige vectorfrequentieomvormers. Hij is van het G-type (constant koppel) met een vermogen van 22 kW, en van het P-type (variabel koppel) met een vermogen van 30 kW. Het is een driefasige 380-480V-aandrijving op universeel niveau, waarbij de nadruk ligt op betrouwbaarheid bij zware belasting + nauwkeurige snelheidsregeling + energiebesparing en verbruiksvermindering. Het is geschikt voor ventilatoren, pompen en apparatuur met constant koppel.
2. Productvoordelen
A. Sterk koppel: in SVC-modus, koppel van 0,5 Hz/150%, snelheidsverhouding 1:200, snelheidsnauwkeurigheid ± 0,2%, stabiel bij opstarten met zware belasting.
B. Hoge betrouwbaarheid: Groot spanningsbereik ±15% (323–552V); Kernplaat met drielaagse corrosiewerende coating; Ingebouwd C3-filter + DC-reactor; IP20, CE/RoHS.
C. Aanzienlijke energiebesparing: ECO-algoritme + circulatie van meerdere pompen, energiebesparing van 20%–40% voor ventilatoren en pompen.
D. Rijke functies: Standaard Modbus RTU, optioneel PROFINET/PROFIBUS/CANopen; Ingebouwde remeenheid, snelheidsregistratie, herstart bij stroomuitval.
e. Compact en ruimtebesparend: boekvormig, naast elkaar geplaatst zonder gaten, het volume van de schakelkast kan met meer dan 30% worden verminderd.
| Project | parameter |
|---|---|
| Model | GD290-022G/030P-4 |
| Stroom | 22 kW (zware belasting G) / 30 kW (lichte belasting P) |
| Nominale stroom | G:45A;P:60A |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Ingangsspanning | Driefasig 380–480V (±15%) |
| Ingangsfrequentie | 50/60 Hz (47-63 Hz) |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Beschermen | IP20 |
| Omgevingstemperatuur | −10℃~+40℃ |