1.Ürüne Genel Bakış
INVT GD290-015G/018P-4, Yidweng'in GD290 serisinden gelişmiş genel amaçlı bir invertördür. 15kW gücünde G tipi (sabit tork) ve 18,5kW gücünde P tipi (değişken tork) tipindedir. Kompakt kitap benzeri bir tasarıma sahip, 380-480V'luk üç fazlı bir girişe sahiptir. Yüksek performanslı vektör kontrolünü, yüksek güvenilirliği ve enerji tasarrufunu vurgular. Fanlar, pompalar, konveyörler ve mikserler gibi genel endüstriyel tahrik senaryoları için uygundur.
2. Ürün Avantajları
A. Üstün Vektör Kontrolü: SVC/FVC/V/F kontrolünü destekler; SVC modunda, 1:200 hız oranı, ±%0,2 hız doğruluğu ve ağır yükte başlatma ve düşük hızda sabit hız için güçlü yeteneklerle 0,5 Hz'de %150 tork çıkışı sağlar.
B. Endüstriyel Sınıf Yüksek Güvenilirlik: Çekirdek levha, toza ve korozyona dayanıklı, kalınlaştırılmış üç geçirmez bir kaplamaya sahiptir; ±%15 (323–552V) geniş voltaj aralığı; dahili C3 filtresi ve DC reaktörü, mükemmel EMC; IP20 koruması, CE/RoHS sertifikası.
C. Verimli Enerji Tasarrufu: ECO enerji tasarrufu algoritması + akıllı uyku modu, fan ve pompa senaryolarında %20 – %40 enerji tasarrufu.
D. Zengin İşlevler ve Kolay Genişletme: Dahili çoklu pompa sirkülasyonu, hız takibi, kapatıldığında yeniden başlatma; standart Modbus RTU, isteğe bağlı PROFINET/PROFIBUS/CANopen; Dahili fren ünitesi, çevresel maliyetlerden tasarruf sağlar.
e. Kompakt ve Yerden Tasarruflu: Kitap şeklinde yüksek güç yoğunluğu, boşluk bırakmadan yan yana monte edilebilir, kontrol panosu hacmi %30'dan fazla azaltılabilir.
| Proje | parametre |
|---|---|
| Modeli | GD290-015G/018P-4 |
| Güç | 15kW (Ağır hizmet G) / 18,5kW (Hafif yük P) |
| Nominal akım | G:32A;P:38A |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Giriş voltajı | Üç fazlı 380–480V (±%15) |
| Giriş frekansı | 50/60Hz(47–63Hz) |
| Kontrol modu | SVC/FVC/V/F |
| Korumak | IP20 |
| Çevre sıcaklığı | −10°C~+40°C |