1.Productenoverzicht
De INVT GD290-015G/018P-4 is een geavanceerde omvormer voor algemeen gebruik uit de GD290-serie van Yidweng.Het is van het type G (constante koppel) met een vermogen van 15 kW en van het type P (variabel koppel) met een vermogen van 18 kW.Het heeft een driefase-invoer van 380×480V, met een compact boek-achtig ontwerp.Het is geschikt voor algemene industriële aandrijfscenario's zoals ventilatoren, pompen, vervoerders en mixers.
2Voordelen van het product
a. Superior Vector Control: ondersteunt SVC/FVC/V/F-besturing; in SVC-modus levert het 150% koppel bij 0,5 Hz, met een snelheidsverhouding van 1:200, snelheidsnauwkeurigheid van ± 0,2%, en sterke mogelijkheden voor start met zware belasting en stabiele snelheid bij lage snelheden.
b. Industriële hoge betrouwbaarheid: de kernplaat heeft een dikke drievoudige coating, bestand tegen stof en corrosie; breed spanningsbereik van ±15% (323~552V); ingebouwd C3-filter en gelijkstroomreactor,uitstekende EMC; IP20-bescherming, CE/RoHS-certificering.
c. Efficiënte energiebesparing: ECO-energiebesparingsalgoritme + intelligente slaapstand, energiebesparing van 20%~40% in ventilator- en pompscenario's.
d. Rijke functies en eenvoudige uitbreiding: ingebouwde circulatie met meerdere pompen, snelheidscontrole, herstart na uitschakeling; standaard Modbus RTU, optionele PROFINET/PROFIBUS/CANopen; ingebouwde reminstallatie,besparing van kosten voor perifere apparatuur.
e. Compact en ruimtebesparend: boekvormige, hoge vermogendichtheid, kan naast elkaar worden geïnstalleerd zonder gaten te laten, het beheerkabinetvolume kan met 30%+ worden verminderd.
| Project | Parameter |
|---|---|
| Model | GD290-015G/018P-4 |
| Kracht | 15 kW (zware belasting G) / 18,5 kW (lichte belasting P) |
| Nominale stroom | G:32A;P:38A |
| Output | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Inlaatspanning | Driedimensionale schakelaars |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz ((47 ∼ 63 Hz) |
| Besturingsmodus | SVC/FVC/V/F |
| Bescherm | IP20 |
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +40°C |