1.Ürün Genel Görünümü
INVT GD290-004G/5R5P-4, Inventec Goodrive290 serisinin yüksek performanslı evrensel inverteridir.Kompakt bir kitap şeklinde tasarlanmıştır., asinkron / kalıcı mıknatıs motorları ile uyumludur ve yüksek güvenilirliği, güçlü sürüş kapasitesini, entegre etme kolaylığını vurgular.Sabit tork ve değişken tork yükleri için uygundur.
2Ürün Avantajları
a. Mükemmel Kontrol: SVC,% 150'e kadar bir tork ile 0.5Hz'lik bir PG vektörüne sahiptir; FVC, servo ile karşılaştırılabilir bir PG vektör doğruluğuna sahiptir; V / F eğri özelleştirilebilir.
b. Yüksek Güvenilirlik: 380-480V geniş voltaj aralığı; üç katmanlı korozyon önleyici kaplamalı devre kartı; bağımsız havalandırma kanalı; yerleşik C3 filtresi (uzun motor kabloları için uygundur).
Enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik: ECO enerji tasarrufu algoritması + akıllı uyku modu, fanlar ve pompalar için önemli enerji tasarrufu.
d. Kullanımı ve genişlemesi kolay: Dahili fren ünitesi; birden fazla pompa döngüsü; 24V yardımcı güç kaynağı; Profinet/Modbus TCP/CANopen iletişimini destekler.
Aşırı yükleme kapasitesi: 60 saniye boyunca 150% nominal akım, 10 saniye boyunca 180%, darbe yükleri için uygundur.
| Proje. | Parametreler |
|---|---|
| Model | GD290-004G/5R5P-4 |
| Güç | 4kW (Ağır yük G) / 5.5kW (Açık yük P) |
| Giriş | Üç fazlı 380-480V, 50/60Hz (47-63Hz) |
| Çıkış | 0 - 400Hz, üç fazlı 0 - 480V |
| Kontrol modunda. | SVC/FVC/V/F |
| Hız oranı | 1100 (SVC); 1000 (FVC) |
| İletişim | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen ((Farklı) |
| Korumak | IP20,CE/RoHS |
| Boyutlar (Açıklık × Yükseklik × Derinlik) | 117×234×193mm |