1.Productoverzicht
INVT GD290-004G/5R5P-4 is een krachtige universele omvormer uit de Goodrive290-serie van Inventec. Het is ontworpen voor 4 kW zware belasting (G) / 5,5 kW lichte belasting (P), met driefasige 380-480V. Het beschikt over een compact, boekachtig ontwerp, is compatibel met asynchrone/permanente magneetmotoren en benadrukt hoge betrouwbaarheid, sterke aandrijfmogelijkheden en gemakkelijke integratie. Het is geschikt voor constante koppel- en variabele koppelbelastingen.
2. Productvoordelen
A. Uitstekende controle: SVC heeft een PG-vector van 0,5 Hz met een koppel tot 150%; FVC heeft een PG-vectornauwkeurigheid vergelijkbaar met servo; V/F-curve kan worden aangepast.
B. Hoge betrouwbaarheid: breed spanningsbereik van 380-480V; printplaat met drielaagse anticorrosiecoating; onafhankelijk ventilatiekanaal; ingebouwd C3-filter (geschikt voor lange motorkabels).
C. Energiebesparing en hoog rendement: ECO-energiebesparend algoritme + intelligente slaapmodus, aanzienlijke energiebesparingen voor ventilatoren en pompen.
D. Eenvoudig te gebruiken en uit te breiden: ingebouwde remeenheid; meerdere pompcycli; 24V hulpvoeding; ondersteunt Profinet/Modbus TCP/CANopen-communicatie.
e. Overbelastingscapaciteit: 150% nominale stroom gedurende 60 seconden, 180% gedurende 10 seconden, geschikt voor stootbelastingen.
| Project | parameter |
|---|---|
| Model | GD290-004G/5R5P-4 |
| Stroom | 4 kW (zware belasting G) / 5,5 kW (lichte belasting P) |
| Invoer | Driefasig 380–480V, 50/60Hz (47–63Hz) |
| Uitvoer | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Controlemodus | SVC/FVC/V/F |
| Snelheidsverhouding | 1:100(SVC);1:1000(FVC) |
| Mededeling | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen (optioneel) |
| Beschermen | IP20,CE/RoHS |
| Afmetingen (breedte x hoogte x diepte) | 117×234×193mm |