1.Przegląd produktu
INVT GD290-004G/5R5P-4 to wysokiej wydajności inwerter uniwersalny z serii Inventec Goodrive290.Posiada kompaktowy projekt przypominający książkę, jest kompatybilny z silnikami asynchronicznymi / magnetami stałymi i podkreśla wysoką niezawodność, silną zdolność napędową, łatwość integracji.Jest odpowiedni do obciążeń z ciągłym momentem obrotowym i zmiennym momentem obrotowym.
2Zalety produktu
a. Doskonała kontrola: SVC ma wektora PG 0,5 Hz z momentem obrotowym do 150%; FVC ma dokładność wektora PG porównywalną z serwo; krzywa V/F może być dostosowana.
b. Wysoka niezawodność: szeroki zakres napięć 380-480V; płyta obwodnicza z trójwarstwową powłoką przeciwkorodową; niezależny kanał wentylacyjny; wbudowany filtr C3 (odpowiedni dla długich kabli silnikowych).
c. Oszczędność energii i wysoka wydajność: algorytm oszczędności energii ECO + inteligentny tryb uśpienia, znaczne oszczędności energii dla wentylatorów i pomp.
d. Łatwe w obsłudze i rozbudowie: wbudowana jednostka hamulcowa; wiele cykli pompowania; zasilacz pomocniczy 24V; obsługa komunikacji TCP/CANopen Profinet/Modbus.
e. Pojemność przeciążenia: prąd nominalny 150% przez 60 sekund, 180% przez 10 sekund, odpowiedni do obciążeń uderzeniowych.
| Projekt | parametry |
|---|---|
| Model | GD290-004G/5R5P-4 |
| Władza | 4kW (obciążenie ciężkie G) / 5,5kW (obciążenie lekkie P) |
| Wpływ | Trójfazowe 380 ∼ 480 V, 50/60 Hz (47 ∼ 63 Hz) |
| Produkcja | 0 - 400 Hz, trójfazowe 0 - 480 V |
| Tryb sterowania | SVC/FVC/V/F |
| Współczynnik prędkości | 1/100 (SVC); 1:1000 (FVC) |
| Komunikacja | Modbus RTU/TCP,PROFINET,CANopen ((nieobowiązkowe) |
| Ochrona | IP20, CE/RoHS |
| Wymiary (szerokość × wysokość × głębokość) | 117×234×193 mm |