| Punkty wyjściowe | 20 |
|---|---|
| Język_programowania | Logika drabinkowa, schemat bloków funkcyjnych |
| Wymiary | 100 mm x 75 mm x 60 mm |
| Napięcie zasilania | AC240-360V. |
| Zakres_temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Napięcie robocze | 24 V DC |
| Rezolucja | 800 x 480 pikseli |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Porty komunikacyjne | Ethernet, RS232, RS485 |
|---|---|
| Zakres temperatury roboczej | -20°C do 60°C |
| Obsługiwane protokoły | Modbus, Profibus, CANopen |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Metoda wprowadzania | Dotyk pojemnościowy |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Punkty wejściowe | 36 punktów. |
|---|---|
| Punkt | 14 (8DI+6DO) |
| Aktualna cena | Negocjowane |
| Typ napięcia zasilania | AC |
| Aplikacja | Automatyka przemysłowa, sterowanie procesami, sterowanie maszynami |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| Pojemność pamięci | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Typ wejścia | Dotyk pojemnościowy |
| system operacyjny | Wbudowany LINUX |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Interfejs | RS422, RS232, Ethernet, USB i karta SD |
|---|---|
| Aplikacja | Sterowanie automatyką przemysłową |
| rozmiar ekranu | 7 cali |
| Typ wyświetlacza | Ekran dotykowy LCD |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
| Zasilanie | 24 V prądu stałego |
|---|---|
| Temperatura robocza | -20°C do 60°C |
| Typ wyświetlacza | Kolorowy wyświetlacz LCD TFT |
| Rodzaj mocowania | Mocowanie panelu |
| rozmiar ekranu | 7 cali |