| Output Points | 20 |
|---|---|
| Programming_Language | Ladder Logic, Function Block Diagram |
| Dimensions | 100mm X 75mm X 60mm |
| Power Supply Voltage | AC240-360V. |
| Operating_Temperature_Range | -20°C To 60°C |
| Operatingsystem | Embedded Linux |
|---|---|
| Displaytype | Touchscreen LCD |
| Operatingvoltage | 24 V DC |
| Resolution | 800 X 480 Pixels |
| Screensize | 7 Inches |
| Communicationports | Ethernet, RS232, RS485 |
|---|---|
| Operatingtemperaturerange | -20°C To 60°C |
| Supportedprotocols | Modbus, Profibus, CANopen |
| Mountingtype | Panel Mount |
| Inputmethod | Capacitive Touch |
| Powersupply | 24V DC |
|---|---|
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Display Type | TFT Colour LCD |
| Mountingtype | Panel Mount |
| Screensize | 7 Inches |
| Input Points | 36 Points. |
|---|---|
| Point | 14 (8DI+6DO) |
| Actual Price | Negotiabled |
| Supply Voltage Type | AC |
| Application | Industrial Automation, Process Control, Machinery Control |
| Displaytype | Touchscreen LCD |
|---|---|
| Mountingtype | Panel Mount |
| Memorycapacity | 128 MB Flash, 64 MB RAM |
| Inputtype | Capacitive Touch |
| Operatingsystem | Embedded Linux |
| Powersupply | 24V DC |
|---|---|
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Display Type | TFT Colour LCD |
| Mountingtype | Panel Mount |
| Screensize | 7 Inches |
| Powersupply | 24V DC |
|---|---|
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Display Type | TFT Colour LCD |
| Mountingtype | Panel Mount |
| Screensize | 7 Inches |
| Interface | RS422, RS232, Ethernet, USB And SD Card |
|---|---|
| Application | Industrial Automation Control |
| Screensize | 7 Inches |
| Displaytype | Touchscreen LCD |
| Powersupply | 24V DC |
| Powersupply | 24V DC |
|---|---|
| Operatingtemperature | -20°C To 60°C |
| Display Type | TFT Colour LCD |
| Mountingtype | Panel Mount |
| Screensize | 7 Inches |