| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
|---|---|
| softwareCompatibility | Υποστηρίζει λογισμικό SCADA και HMI |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Κατασκευή, Έλεγχος Διαδικασιών, Ρομποτική |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Πραγματική αξία | Τιμή Negotiabled |
| Θεωρία | Αισθητήρας θερμοκρασίας, Θερμόμετρο αντίστασης, Θερμόμετρο υπερύθρων, Πομπός θερμοκρασίας, Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρήση | Βιομηχανική, Τοποθέτηση στον τοίχο, Αισθητήρας θερμοκρασίας |
| Εύρος θερμοκρασίας | -50 °C ~ 300 °C,0~300℃,-32~280°C (-26~536°F), -200℃-1800℃,-40 έως 1700℃ |
| Ακρίβεια | ±1,0,1%,±0,5,±1,5% ή ± 1,5°C όποιο είναι μεγαλύτερο,±0,5%FS |
| Τύπος | pt100,K/T/N/E/R/S/B/Pt100, etc,SG-714,RF Module |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ΗΜΕΡΕΣ |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 1000 ΤΕΜ |
| Μάρκα | PEPPERL+FUCHS |
| Αριθμό μοντέλου | UC4000-30GM-IUR2-V15 |