| Τάξη τάσης (V) | Τριφογενής εναλλασσόμενος 380 V έως 480 V |
|---|---|
| Δύναμη (kW) | 37 |
| Τρόπος εισόδου (A) | 90 |
| ρεύμα εξόδου (A) | 75 |
| Μέγεθος (mm) | 100 (W) x 400 (H) x 305 (D) |
| Δύο/τέσσερα τεταρτημόρια AC drive | Δύο τεταρτημόρια |
| Ακριβότητα σταθερότητας ταχύτητας | V/f: ±1,0% SVC: ±0,5% FVC: ±0,02% |
| Ακριβότητα ελέγχου ροπής | SVC: ± 5% (πάνω από 10 Hz) FVC: ± 3% |
| Δρόμος εκκίνησης | SVC: 0,25 Hz/150% FVC: 0 Hz/180% |
| Δυνατότητα υπερφόρτωσης | 1 ώρα με 115% του ονομαστικού φορτίου· 1 λεπτό με 150% του ονομαστικού φορτίου· 2 δευτερόλεπτα με 178% του ονομαστικού φορτίου |
| Συχνότητα φορέα | V/f: 0,8 kHz έως 12 kHz· SVC, FVC: 2 kHz έως 12 kHz· Η συχνότητα φορέα ρυθμίζεται αυτόματα σύμφωνα με τη θερμοκρασία του ψεκαστήρα. |