| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Εύρος υγρασίας | 5% έως 95% χωρίς συμπύκνωση |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τάση τροφοδοσίας | 100 – 240VAC. |
|---|---|
| Βάρος | 500 γραμμάρια |
| Τύπος εξόδου | Ρελέ, Τρανζίστορ, Αναλογικές Έξοδοι |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Διακοπή έκτακτης ανάγκης, προστασία υπερφόρτωσης |
| Πιστοποιήσεις | CE, UL, ROHS |
| NumberofInputs | 16 Ψηφιακές Είσοδοι |
|---|---|
| Κατανάλωση ρεύματος | 10 W |
| Αρμονία | SCADA Systems, Πάνελ HMI |
| Συνδεσιμότητα | Wi-Fi, Ethernet, Σειριακή |
| Πρωτόκολλα επικοινωνίας | Modbus, Profibus, Ethernet/IP, OPC UA |
| Διασύνδεση χρήστη | Οθόνη αφής HMI / Απομακρυσμένη παρακολούθηση |
|---|---|
| Γλώσσα προγραμματισμού | Λογική κλίμακας, μπλοκ συναρτήσεων, δομημένο κείμενο |
| Επιλογές συνδεσιμότητας | Ethernet, RS-485, Ασύρματο |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανική αυτοματοποίηση ελέγχου |
| Πρωτόκολλο επικοινωνίας | Modbus, Ethernet/IP, Profibus |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Τύπος ελέγχου | Προγραμματίσημος ελεγκτής λογικής (PLC) |
| Τύπος τοποθέτησης | DIN σιδηρόδρομος / τοποθέτηση πάνελ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Όνομα προϊόντος | Προγραμματιζόμενος Λογικός Ελεγκτής |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικός |
| Τύπος τάσης ανεφοδιασμού | AC |
| Power_supply | 24 V DC |
| Αριθμός_εξόδων | 10 |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485, CANopen, EtherCAT |
|---|---|
| Ρεύμα αιχμής | 30α |
| Κατηγορία προστασίας | IP20 |
| Διεπαφή επικοινωνίας | RS485 |
| Εύρος ισχύος | 0,4-630 kw |
| NumberofOutputs | 16 Ψηφιακές Έξοδοι |
|---|---|
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| Τροφοδοτικό | 24V DC / 110V AC / 220V AC |
| Κατανάλωση ρεύματος | Διαφέρει ανάλογα με το μοντέλο, συνήθως 5W έως 50W |
| Τύπος εξόδου | Ψηφιακές και αναλογικές εξόδους |
| RatedCurrent | 10Α |
|---|---|
| Κατασκευαστής | Siemens |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο βιομηχανικής ποιότητας |
| Τύπος ανατροφοδότησης | Κωδικοποιητής, Αναλυτής |
| Ρεύμα εξόδου | 0,5Α - 50Α |