| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| Uitvoertype | Digitale en analoge uitgangen |
|---|---|
| Sollicitatie | Industriële automatisering, procescontrole, machinecontrole |
| gewicht | 0,68 kg |
| Uitgangstype | Relais |
| Voedingsspanning | 100 – 240VAC. |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |
| Weergavetype | LCD- of LED-indicatoren |
| montage_type | DIN-rail |
|---|---|
| Onderdeelnr | Mvi56e-MCM |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Bedrijfstemperatuurbereik | -20°C tot 60°C |
| Veiligheidsvoorzieningen | Watchdog-timer, foutdiagnose |