I. Productoverzicht
GD270-132-4 is een Goodrive270 serie omvormer speciaal ontworpen voor ventilatoren en pompen.Het is geoptimaliseerd voor tweede orde wet lasten van ventilatoren en pompen, compatibel met zowel asynchrone als permanente magneet synchrone motoren en beschikt over een ingebouwde industrie-specifieke besturingslogic.en onderhoudsgemakHet is geschikt voor continue operationele scenario's in gemeentelijke, watervoorziening, HVAC, chemische, metallurgische, energie en andere velden.
II. Voordelen van het product
III. Technische specificaties
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | GD270-132-4 380V/132KW |
| Nominaal vermogen | 132 kW ((180 pk) |
| Inlaatspanning | driefasige 380-440V wisselstroom (± 15%) |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz ((47-63 Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 260A |
| Uitgangsfrequentie | 0.1‐400 Hz |
| Besturingsmodus | V/F, sensorloze vectorcontrole (SVC) |
| Motortype | Asynchrone motor, permanente magneet synchrone motor |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Communicatie-interface | RS485 (Modbus), Profinet/Profibus-DP/CANopen (optioneel) |
| Omgevingstemperatuur | -10°C~+40°C ((Geen capaciteitsvermindering);Maximaal 50°C (capaciteitsvermindering) |