I. Productoverzicht
GD270-075-4 is een omvormer uit de Goodrive270-serie, speciaal ontworpen voor ventilatoren en pompen. Het werkt op driefasig 380V, 75kW, en is op maat gemaakt voor belastingstoepassingen van de tweede orde van ventilatoren en pompen. Het is compatibel met zowel asynchrone als synchrone motoren met permanente magneten, integreert branchespecifieke besturingslogica en staat bekend om zijn hoge efficiëntie, betrouwbaarheid en onderhoudsgemak. Het wordt veel gebruikt in continubedrijfsscenario's zoals gemeentelijke, watervoorzienings-, HVAC-, chemische, metallurgische en energie-industrieën.
II. Productvoordelen
III. Technische specificaties
| parameter | Specificatie |
|---|---|
| Modelnummer | GD270-090-4 |
| Nominaal vermogen | 90 kW (120 pk) |
| Ingangsspanning | Driefasig 380-440V AC (±15%) |
| Ingangsfrequentie | 50/60Hz(47-63Hz) |
| Nominale uitgangsstroom | 180A |
| Uitgangsfrequentie | 0,1-400 Hz |
| Controlemodus | V/F, sensorloze vectorbesturing (SVC) |
| Motortype | Asynchrone motor, synchrone motor met permanente magneet |
| Beschermingsgraad | IP20 |
| Communicatie-interface | RS485(Modbus), Profinet/Profibus‑DP/CANopen (optioneel) |
| Omgevingstemperatuur | ‑10℃~+40℃ (geen capaciteitsvermindering); maximaal 50℃ (capaciteitsvermindering) |