I. Przegląd produktu
GD270-075-4 to falownik serii Goodrive270 zaprojektowany specjalnie dla wentylatorów i pomp. Działa na trójfazowym napięciu 380 V, 75 kW i jest przystosowany do zastosowań z obciążeniem prawa drugiego rzędu w wentylatorach i pompach. Jest kompatybilny zarówno z silnikami asynchronicznymi, jak i silnikami synchronicznymi z magnesami trwałymi, integruje specyficzną dla branży logikę sterowania i jest znany ze swojej wysokiej wydajności, niezawodności i łatwości konserwacji. Jest szeroko stosowany w scenariuszach pracy ciągłej, takich jak przemysł komunalny, wodociągowy, HVAC, chemiczny, metalurgiczny i energetyczny.
II. Zalety produktu
III. Dane techniczne
| parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Numer modelu | GD270-090-4 |
| Moc znamionowa | 90 kW (120 KM) |
| Napięcie wejściowe | Trójfazowy 380-440 V AC (±15%) |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz (47–63 Hz) |
| Znamionowy prąd wyjściowy | 180A |
| Częstotliwość wyjściowa | 0,1–400 Hz |
| Tryb sterowania | V/F, bezczujnikowe sterowanie wektorowe (SVC) |
| Typ silnika | Silnik asynchroniczny, silnik synchroniczny z magnesem trwałym |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Interfejs komunikacyjny | RS485 (Modbus), Profinet/Profibus-DP/CANopen (opcjonalnie) |
| Temperatura otoczenia | ‑10℃~+40℃ (bez zmniejszenia wydajności);Maksymalnie 50℃ (zmniejszenie wydajności) |