1.Productenoverzicht
De INVT GD290-018G/022P-4 is een Inventec GD290 serie hoogwaardige universele vectorfrequentiekonverter.en het type P (variabel koppel) heeft een vermogen van 22 kWHet heeft een driefase-invoer van 380 V, met een boekvormig ontwerp met een hoge vermogendichtheid.met de nadruk op betrouwbaarheid voor zware voertuigen + nauwkeurige snelheidsregeling + hoge efficiëntie en energiebesparingHet is geschikt voor constante koppel en variabele koppelbelastingen.
2Voordelen van het product
a. Sterke vectorbesturing: ondersteunt drie SVC/FVC/V/F-modi; bij 0,5 Hz-uitgang levert het 150% koppel, met een toerental van 1:200, snelheidsnauwkeurigheid van ± 0,2%, en uitstekende prestaties bij start met zware belasting en stabiele snelheid bij lage snelheden.
b. Industriële hoge betrouwbaarheid: kernplaat is bekleed met een dikke drielagige anti-corrosielaag, stof-, vocht- en corrosiebestendig; breed spanningsbereik van ±15% (323552V);ingebouwde C3-filter + gelijkstroomreactor, uitstekende EMC, lage harmonische waarden; IP20-bescherming, CE/RoHS-certificering.
c. Efficiënte energiebesparing: ECO-algoritme + intelligente slaapstand, energiebesparing van 20%~40% voor ventilatoren en pompen; ingebouwde circulatie met meerdere pompen om de systeemkosten te verlagen.
d. Rijke functies en gemakkelijke uitbreiding: standaard Modbus RTU, optioneel PROFINET/PROFIBUS/CANopen; ingebouwde reminstallatie (≤110 kW), snelheidscontrole, herstart na stroomstoring.
e. Compact en ruimtebesparend: boekvormig ontwerp, naast elkaar plaatsen zonder gaten, omvang van de bedieningskast met 30%+ verminderd.
| Project | Parameter |
|---|---|
| Model | GD290-018G/022P-4 |
| Kracht | 18.5kW (Zwaargewicht G) / 22kW (Lichtgewicht P) |
| Nominale stroom | G:38A;P:45A |
| Output | 0 - 400 Hz, driefasig 0 - 480 V |
| Inlaatspanning | Driedimensionale schakelaars |
| Invoerfrequentie | 50/60 Hz ((47 ∼ 63 Hz) |
| Besturingsmodus | SVC/FVC/V/F |
| Bescherm | IP20 |
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot +40°C |