1.Ürüne Genel Bakış:
GD290 serisi yüksek performanslı evrensel vektör frekans dönüştürücü, üç fazlı 380V seviyesi, ağır yük 4kW / hafif yük 5,5kW, kompakt kitap şeklindeki yapı, sensörsüz vektör kontrolü, büyük düşük frekans torku, hızlı dinamik yanıt, geleneksel fanlar, pompalar ve küçük ve orta büyüklükteki ağır iş ekipmanları için uygun, kolay kabin kurulumu ve güçlü çok yönlülük ile.
2.Ürün Avantajları:
A. Düşük frekans, yüksek tork: 0,5Hz'de %150 tork elde edilebilir ve ağır yükte başlatma sorunsuzdur.
B. Geniş voltaj kararlılığı: 380–480V'luk geniş bir voltaj aralığına uyarlanmıştır, şebeke dalgalanmalarında bile kararlı çalışma.
C. Üç geçirmez dayanıklılık: Üç geçirmez kaplamalı, toz geçirmez, neme dayanıklı ve darbeye dayanıklı devre kartı, zorlu koşullarda güvenilir.
D. Önemli enerji tasarrufu: Fanlar ve pompalar için özel algoritmalar, yüksek enerji tasarrufu oranı.
e. Basit hata ayıklama: Yüksek çözünürlüklü panel, parametreler tek tıklamayla ayarlanabilir ve kendi kendine arıza teşhisi mevcuttur.
F. Zengin iletişim: Standart Modbus, Profinet/DP'ye genişletilebilir vb.
G. Esnek kurulum: Duvara monte / raya monte ikili seçenekler, kabin alanından tasarruf sağlar.
H. Tam koruma: Aşırı akım / aşırı gerilim / düşük gerilim / aşırı ısınma / birden fazla koruma eksik.
3.Teknik Özellikler(GD290-004G/5R5P-4)
| Parametreler | Şartname |
|---|---|
| Modeli | GD290-004G/5R5P-4 |
| Güç | Ağır yük: 4,0kW / Hafif yük: 5,5kW |
| Giriş voltajı | Üç fazlı AC 380V - 480V (±%15), 50/60Hz |
| Çıkış frekansı | 0–400Hz |
| Kontrol modu | V/F, Sensörsüz Vektör (SVC) |
| Aşırı yük kapasitesi | Ağır yük: 60 saniye boyunca %150; Hafif yük: 60 saniye için %120 |
| İletişim | Standart: Modbus RTU. İsteğe bağlı: Profinet/DP |
| Koruma | IP20 |
| Soğutma yöntemi | Zorunlu hava soğutma |